czwartek, 15 grudnia 2011

004 - Extra Kaliszobranie

Wyszło na to, że organizujemy dodatkowe – rzec by można z angielska – extraordynaryjne Kaliszobranie. Otóż miasto wespół z Narodowym Bankiem Polskim  i klasztorem Franciszkanów zaplanowało w najbliższy wtorek 20 XII uroczystą promocję monety „ Klasztor Franciszkanów w Kaliszu” – ostatnią z serii „Miasta w Polsce”. Po sesji w ratuszowej Sali Recepcyjnej, ok. godz. 14.00 traficie  w nasze przewodnickie ręce – a raczej w zasięg naszych przewodnickich oracji.
W ich ramach – krocząc dostojnie z Rynku do kościoła i klasztoru franciszkańskiego – opowiemy Wam to i owo o historii tych obiektów. A jakby wrażeń było mało – będziecie mogli nabyć promowane cacko i problem co kupić wujkowi Heńkowi pod choinkę rozwiąże się sam.

3 komentarze:

 1. A będą certyfikaty? I do której godziny przewidywane jest Extra Kaliszobranie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Z ceryfikatami może być gorzej, bo to w zasadzie inicjatywa miejskiego CiT-u. No, ale będa monety... Do 16.00 skończymy... Pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję pomysłu. Strona bardzo interesująca. Nawet teksty o treści poważnej, podane w lekkiej (nie znaczy, że lekkomyślnej) formie czyta się znakomicie.
  WR

  OdpowiedzUsuń